Domů > Novinky > Obsah

Použití průmyslové sulfát hliníku jako refrakterní Castable

Aug 02, 2017

Použití průmyslové hliníkové síran jako refrakterní castable

Průmyslové hliníkové síran používá jako oheň odolný castable žáruvzdorné agregace a prášek, především hliněné slínku, bauxit slínku a jiných materiálů hlinitanového s cílem získat sílu pokojové teploty, musí být přidán koagulant. Tady pro každého, podrobně vysvětlit.

V žárobetonové vyzdívky někdy smíchané s práškem měkké hlíny 29 % ≥, cílem je zlepšit výkonnost při vysokých teplotách, množství o 5 % až 10 % ve stejnou dobu také smíchán s agenta rozšíření a další materiály k vyrovnání castable High Teplota smršťování. Ale v každém případě, bude používání průmyslových hliníkové sulfát jako refrakterní castable populární a uznávané.

Nemůže učinit pouze chemická činidla, ale také umí žárobetony. Žáruvzdorných castable je použití roztoku průmyslové sulfát hliníku jako pojivo a žáruvzdorné agregát a prášek z přípravy. Ve srovnání s žárobetony fosfát, výkon je trochu horší, ale cena je nízká, je stále vitalitu.

Používá se jako refrakterní castable je plyn pevný materiál, kondenzace, posílení mechanismu a vysokoteplotní fyzikální a chemické změny jsou složité. Je dobře známo, že průmyslové sulfát hliníku je přítomen ve vodných roztocích ve formě síranu, hydroxid hlinitý a hydroxid hlinitý. Přestože jsou hliníkové a jiné látky, pokojové teplotě kalení je velmi pomalá. Když navíc hlinitanový cement, síran ionty a cementové hydratované vápenaté ionty tvořit více síran vápenatý, ale také vznik železo síran a tak dále. Tyto látky jsou dále reagovala na výrobu nových látek, například vápníku sulphoaluminate a železitý sulphoaluminate. Jak nový crystal byl sloupcové nebo jehla jako a cross růst a rozvoj, při pokojové teplotě sílu žárobetony.

Použití průmyslové hliníkové síran pro využívání žárobetony je jako první představí zde, doufám, že výše uvedený obsah vám může pomoci.