Domů > Novinky > Obsah

Nátěrové hmoty a nátěry rozdíl mezi

Sep 08, 2017

S prosperitou trhu dekorace, mnozí lidé začínají chápat budova výrobky z materiálů, malovat slovo je také pomalu naši pozornost. Někteří lidé si myslí, že malba je malba, a někteří lidé si myslí, že barvy a malování jsou dvě nepodstatné věci. Co je to barva? Jaký je rozdíl mezi barvou a malování?

1. Úvod malby

Takzvaný povlak povlakem na povrchu chráněného nebo zdobené objektu a může být potažen pevné přilnutí kontinuální film, obvykle pryskyřice nebo oleje, nebo emulze, přidat nebo přidat pigmentů, plniv, přidejte vhodné přísady, s bio rozpouštědly nebo voda z viskózní kapalina. Nátěry se skládají ze čtyř základních složek: filmotvorných materiálu (pryskyřice), pigmenty (včetně fyzických pigmenty), rozpouštědla a přísad.

Podle hlavní tvoří filmové materiály použité v nátěru se dělí na olejové barvy, nátěry vláken, syntetické nátěrové hmoty a anorganické nátěry, dle barvy nebo nátěru, které vlastnosti lze rozdělit na řešení, latex, sol, prášek, světlo, vymírání a barevné umění malovat. Chrání, zdobí, značky a další speciální funkce (např. elektrické izolace, proti usazeninám, snižování tření, tepelná izolace, odolnost proti radiaci, vedení, magnetická vodivost, atd.). Tedy v zemědělství a průmyslu, národní obrany, vědecký výzkum a životy lidí byly více a více široce použity.

2. rozdíl mezi barvy a malování

Předchozí agregáty byly zpracovány s rostlinných olejů a přírodních pryskyřic a jsou obvykle nazývány barvy. S rozvojem průmyslu různé nátěry se zvyšuje a zvyšují kvalitu a výkon, mnoho nových nátěrů nadále obsahovat ropné složky. To není dost malovat podstatné jméno. Tedy nyní platí pro lakování povrchu různých materiálů, kolektivně známý jako paint, paint je pouze jeden druh barvy. S rozvojem vědy široké uplatňování všech druhů polymerních pryskyřic učinila zásadní změnu barvy a laky, takže přesný název by měl být "lakem".

Ve skutečnosti barva je druh barvy, ale pouze suroviny používané k malování olej a lak a barva, je založen na anglickém překladu na barvy a laky. Navíc vzhledem k tomu, moderní barvy téměř již používat olej a lak jako suroviny, není vhodné označovat za to Malování opět.