Domů > Novinky > Obsah

Tekutý síran hliníku v určitých podmínkách mohou být sráží

Jul 07, 2017

Tekutý síran hliníku v určitých podmínkách mohou sráží, ovlivňující jeho účinek koagulačních faktorů, co? Podívejte se na to

To je obecně věřil, že faktory, které ovlivňují srážení síranu tekutého hliníku jsou teplota vody, koncentrace nerozpuštěných látek ve vodě, hodnota pH, dávkování koagulantu a tak dále. Teplota vody je příliš nízká, koloidní Brownův pohyb zpomaluje, zvyšuje hydrataci, koagulantu hydrolýzy je pomalý, takže teplota vody je obecně 20 ~ 30 ℃ je vhodné. Experimentálních podmínek pro teplotu vody 25 ~ 30 ℃, v souladu s požadavky na nejvhodnější teplotu. Koncentrace nerozpuštěných látek ve vodě je nízká, je výrazně snížena míra kolizí částic, koagulační účinek je chudá; ale je vysoká koncentrace, dávky požadované koagulace se zvyšuje. Hodnota PH ovlivňuje přítomnost a povrchové vlastnosti znečišťujících látek, ale také ovlivňuje rovnováhu hydrolýzy koagulantů a morfologie a čas existence produktu. Průsakové vody obsahuje vysokou hydrogenuhličitanu zásaditost, pH má určitá vyrovnávací účinek.

Experimentální výsledky ukazují, že slabě alkalické průsakové vody může dosáhnout lepší výsledky pokusů bez kyseliny a zásady regulace. Dávkování tekutého hliníku síranu je příbuzný druh a koncentrace mikročástic ve vodě a rovněž souvisí s odrůdami, dávkování metody a střední podmínky síran hlinitý tekutý.

Tady, myslím, že máme tekuté sulfát hliníku má obecnou znalost, pro další informace o obsahu, věnujte prosím pozornost na naše webové stránky, pokud máte nějaké dotazy, prosím kontaktujte nás nebo navštivte společnost, Hele vpřed na vaši návštěvu.