Domů > Novinky > Obsah

Tekutý hliník sulfát způsobuje krystaly

Jun 26, 2017

Tekutý hliník sulfát způsobuje krystaly

Obecně je rozpustný ve vodě, sulfát hliníku, tak, že bude existovat tekutého hliníku síran tuto věc, ale někdy, během používání, bude vyrábět krystaly, jaký je důvod? Podrobně budou popsány:

1, tekutého hliníku síran řešení v dlouhodobé umístění, voda bude i nadále snížit odpařování, což má za následek zvýšení koncentrace roztoku až do nasycení, a tekutého hliníku síran nasycený roztok a pak odpařuje vlhkost povede k rozpuštěné látky v podobě krystalu krystalizace, takže krystal.

2, kromě toho se sníží teplota tekutého hliníku síran, rozpustnost se stane menší, bude vyrábět krystaly.

V souhrnu, dlouhodobé umístění, snížení vody, snížení teploty, povede k krystal tekutý síran hliníku, tak, že když není používán, dbejte na vhodnou teplotu uchování, kromě toho můžete vždy přidat vodu, tak ten krystal rozpustí

Někdy pro z nějakého důvodu, potřebu tekutého hliníku sulfát v pevné formě, pak jak zpracovat do pevné formě?

1, koncentrace tekutého hliníku síranů do výparníku, zahřeje po odpaření přebytečné vody a pak transportován do formy výše, krystalizace chlazením a nakonec může být solidní sulfát hliníku.

2, od určité koncentrace a ph kapaliny sulfát hliníku, hydroxid hlinitý a kyseliny sírové v poměru k reaktoru, v určité teploty a rychlosti podmínky aby odrážela chlazení krystalu může být pevná hliníková síran.

Tyto dvě metody mohou být tekuté sulfát hliníku v pevné formě, můžeme si vybrat dle svých potřeb.