Domů > Novinky > Obsah

Hydroxid hlinitý tekutý hliník síran výrobní metoda

Sep 27, 2017

Hydroxid hlinitý tekutý hliník síran výrobní metoda:

Hydroxid hlinitý a kyselina sírová se reagoval pod topení k získání tekuté sulfát hliníku. Metoda výrobního procesu je jednoduché, není třeba vysoké teploty a tlaku a jiných náročných podmínkách a vypořádání, železa a jiných procesů, spotřeba relativní energie je nízká a produkce kapalných sulfát hliníku kvalitní čisté, vynikající výkon. Nevýhodou je vysoká cena a drahé.

Síran hlinitý tekutý, produkované hydroxid hlinitý v síran hlinitý tekutý, i tak je nejupřímnější a byl použit v některých odvětvích.

Výsledky a Rhithers. Rhithers. Verticals.ithers. vertikální correlations.ithers. Verticals.ither correlations.omenges Rh - větší koncentrace kyseliny sírové, ještě intenzivnější reakce. Však je příliš velká koncentrace kyseliny sírové, reakce hustotu materiálu, stupeň disperze je nízká, rychlost difúze je malé, tekutý hliník sulfát hliníku síran připojené k povrchu částic prášku, aby se zabránilo další Průběh reakce. Pouze vznik sulfát hliníku rychle rozšířilo i do řešení, aby prášek vystaven nový povrch reakce, reakce mohou být tekutý síran hliníku bauxit, který vyplavování více hliníku. Proto reakce systém by měl mít dostatek vody k extrahování generovaný sulfát hliníku, a nejlepší způsob je Zředěná kyselina sírová do příslušné koncentrace pro splnění reakce potřebuje.